BOE 14.0 Inch IPS LCD Screen NV140FHM N62 1080P LCD Panel 72% Ntsc ROHS Certification
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : BOE
Model Number : NV140FHM-N62
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5
Price : USD29/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 3000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 38pcs/box
Resolution : 1920x1080
Connector : EDP 30pin
Surface : Matte
Condition : NEW, Grade A
Stock : Hongkong
Holes & Brackets : Face mounting holes (4 pcs) on down slugs
Contact Now
BOE 14.0inch IPS Laptop lcd screen NV140FHM-N62 IPS 1080P LCD panel 72% ntsc
Size 14.0inch 72% color IPS Screen
Grade Original New Grade A
Surface Matte
Resolution 1920x1080  IPS
Bracket posiotion Face mounting holes (4 pcs) on down slugs
Model NV140FHM-N62
Packing 38pcs per carton
Signal Interface EDP 30pin