Philips Glass LCD Panel LP154WT1 SJA1 Retina 15.4" Apple A1398 MacBook Pro
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : LG
Model Number : LP154WT1-SJA1
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5pieces
Price : USD100/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 500pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 30pcs/box
Resolution : 2880x1800
Connector : EDP 30pin
Surface : Glossy & Matte
Conditon : NEW , Grade A
Stock : Hongkong & Shenzhen
Backlight : without
Contact Now
LG Philips Glass LCD Panel LP154WT1 SJA1 Retina 15.4" Apple A1398 MacBook Pro
Size 15.4 inch wide screen
Grade Original New  Grade A
Surface Glare & Matte
Resolution 2880x1800
Brand AUO
Model LP154WT1-SJA1
Packing 30pcs per carton
Signal Interface EDP 30pin