EDP 30 Pin IPS Panel Display 17.3 Inch 72% NTSC 1920*1080 NV173FHM-N41 1920x1080
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : BOE
Model Number : NV173FHM-N41
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 3pieces
Price : USD45/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 5000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 38pcs/box
Resolution : 1920x1080
Connector : EDP 30PIN
Surface : Glossy & Matte
Conditon : Original , Grade A
Stock : Hongkong & Shenzhen
Bracket position : UP DOWN
Brightness : 300 cd/m²
Blacklight : WLED
Panel type : IPS
Contact Now
Replace Laptop LCD Screen 17.3 inch EDP 30pin NV173FHM-N41 1920*1080 IPS Screen
Size 17.3 inch wide screen